Služby pro vás na našich prodejnách

Služby pro Vás na našich prodejnách

Naše prodejny Vám nabízejí nejen potraviny a různé zboží denní potřeby, ale také pestrou paletu doplňkových služeb. Můžete si u nás vybrat hotovost, zaplatit složenky, dobít si kredit vašeho mobilního telefonu, nakoupit volně prodejná léčiva a využít i další služby, za kterými již nemusíte nikam daleko a na více míst. Stačí navštívit prodejnu COOP Jednota ve Vaší obci!
Nově přibyla také služba Pošta Partner, kterou ve spolupráci s Českou poštou nabízíme v několika našich prodejnách v obcích, kde byly klasické pošty zrušeny.
Pro více informací klikněte na příslušnou službu v menu.

Bezhotovostní platby

Mimo klasické platby hotovostí můžete ve všech našich prodejnách použít k zaplacení Vaši platební kartu. Akceptujeme také stravenky a stravenkové karty.

Platba kartou

Tato služba je dostupná na všech našich pokladnách.

Všechny naše prodejny jsou vybaveny platebními terminály pro bezkontaktní a bezpečné platby kartou. K zaplacení Vašeho nákupu nepotřebujete hotovost, plaťte pohodlně a bezkontaktně, přijímáme platbu všemi běžnými debetními i kreditními kartami.

Přijímáme stravenky

Tato služba je dostupná na všech našich pokladnách.

Ve všech našich prodejnách můžete také uplatnit stravenky a platební stravenkové karty společností Edenred, Up (dříve Cheque Dejeneur) a Sodexo. Kromě stravenek akceptujeme i další běžné poukázky od těchto společností a konkrétní druhy jsou k doptání na jednotlivých prodejnách nebo ke stažení zde ve formátu (.pdf). V případě platby stravenkami umožňuje pokladní systém vrácení hotovosti pouze do výše 5,- Kč.

Výběr hotovosti

Tato služba je dostupná na všech našich pokladnách.

Tuto stále více oblíbenou, moderní a velmi využívanou službu, nabízí svým zákazníkům i naše prodejny COOP. Výběr hotovosti neboli CashBack lze provést při platbě nákupu v hodnotě minimálně 1,- Kč na pokladně. K platbě musí být použita platební karta a vybrat lze částku až 3000,- Kč. Díky této službě nemusíte hledat bankomat ani trávit čas ve frontě u bankovní přepážky.

Poznámka: Služba může být zpoplatněna bankou v závislosti na typu karty a dle aktuálního sazebníku banky klienta. Vydání cashbacku je podmíněno dostatkem hotovosti v pokladně prodejny, v opačném případě má pokladní právo transakci odmítnout.
Při výběru peněz na pokladně kartou Poštovní spořitelny nebo ČSOB, je služba poskytována zdarma a ušetříte tak navíc za bankovní poplatky.

Platba složenek typu A a možnost vkladů

Tato služba je dostupná na všech našich pokladnách.

U nás můžete výhodně platit účty složenkami typu A za plyn, elektřinu či telefon, podávat příkazy k úhradě a vkládat hotovost na účet až do výše 10 000 Kč. Úhrada složenky v hotovosti u nás stojí jen 20 Kč! Transakce jsou proveditelné výhradně v českých korunách a do tuzemských bankovních ústavů. Momentálně nelze složenky platit platební kartou! (Platí od 18. ledna 2018 do odvolání)Složenku můžete uhradit také jakoukoliv platební kartou, v takovém případě je pak účtován poplatek 20 Kč + 1,5% z hrazené částky.

Dárkové šeky

Tato služba je dostupná na všech našich pokladnách.

Nevíte jaký dárek pořídit svému blízkému k narozeninám nebo k výročí a přesto chcete udělat radost nějakým hodnotným darem? Máme pro Vás na výběr dárkové šeky na odběr zboží v hodnotách 300 a 500 Kč, které platí ve všech našich prodejnách.

Dobíjení mobilních telefonů

Tato služba je dostupná na všech našich pokladnách.

V našich prodejnách máte kdykoliv možnost dobít si kredit ve Vašem mobilním telefonu, ať už je vaším operátorem O2, T-Mobile nebo Vodafone a samozřejmě Vám také dobijeme kredit u virtuálního operátora COOP Mobil a dalších virtuálních operátorů. U pokladny si vyberete kartu operátora s výší dobíjené částky, zadáte číslo vašeho telefonu a o zbytek se postaráme my!

COOP Mobil

Tato služba je dostupná na všech našich pokladnách.

Jen s COOP Mobilem získáte volné minuty za nákup a slevu na volání. Navíc máte k dispozici velmi výhodné účtování po vteřinách, které šetří vaše peníze!

Proč se připojit k COOP Mobil?
Bez smlouvy a bez závazků získáte výhodné volání.
Při pravidelném nákupování v našich prodejnách voláte levněji o 20 %.
Účtuje se po vteřinách. Tento způsob účtování je nejvýhodnější, protože jde o reálné účtování skutečně provolaných vteřin a minut.
Je možné sdílení minut a SMS například v rámci tarifu RODINA pro 1 – 3 SIM karty.

Více informací o službě získáte na www.coopmobil.cz

COOP Naše zdraví

V regálech Naše zdraví naleznete pestrou škálu doplňků stravy, zdravotnických prostředků, kosmetických přípravků, ale také humánních i veterinárních vyhrazených léčivých přípravků. Prodej těchto výrobků podléhá přísným předpisům a obsluhující personál prošel důkladným školením, aby Vám je mohl prodávat.
Věděli jste že...
Projekt Naše zdraví v prodejnách COOP zlepšuje dosažitelnost základních léčiv, zdravotnických a hygienických prostředků v blízkosti místa bydliště především pro seniory, ale také například pro maminky s malými dětmi. Projekt začínal na padesáti prodejnách COOP již koncem roku 2012 a postupně se prodej produktů Naše zdraví rozšířil po celé zemi a nadále se rozrůstá.

Sazka na pokladnách COOP

Tato služba je dostupná na všech našich pokladnách.

Na našich pokladnách můžete zakoupit hrací karty číselných loterií Sazky a zkusit své štěstí ve hře. Stačí si vybrat Sportku, Euromiliony, Šťastných 10 nebo Eurojackpot. Také si můžete zakoupit některý ze stíracích losů Sazky. Můžete si u nás i ověřit případnou výhru, kterou vám do výše 1000 Kč ihned vyplatíme, jen si nezapomeňte uschovat potvrzení sázky!

Pošta Partner

Tato služba je dostupná pouze v několika našich prodejnách (viz. níže).

Ve Vaší obci zrušili poštu, ale nezoufejte, můžete využít službu Pošta partner v našem obchodě!
Služba Pošta Partner funguje od března roku 2017 na pěti našich prodejnách, počátkem dubna 2018 přibyla pošta na prodejně v Kestřanech. Zprostředkovává řadu klasických poštovních a finančních služeb, ale některé specifické služby České pošty v našich prodejnách nenabízíme (například prodej vybraných cenin - kolky, dálniční známky, služby poštovní spořitelny, atd.).
Pro více informací navštivte přepážku Pošta Partner v prodejně COOP Jednota ve vaší obci.

Přepážku Pošta Partner naleznete v našich prodejnách:

Hrejkovice
Kestřany
Kluky
Orlík n. Vltavou
Slabčice
Záhoří